Kim jesteśmy

Nasza siła tkwi w długoletnim doświadczeniu i uzupełniających się kompetencjach

Łukasz Brzyski

Doradca strategiczny, współpracujący z firmami sektora MŚP, pomagając im ustalać i korygować strategiczne kierunki rozwoju. Weryfikuje ich przewagi konkurencyjne, wraz z zarządami ustala cele strategiczne a następnie pomaga je osiągnąć.

Wywodzi się z branży IT, gdzie m.in. zarządzał zespołami i wspierał procesy zwinnych organizacji. Jest certyfikowanym coachem. Od blisko 10 lat zajmuje się skalowaniem zespołów oraz całych przedsiębiorstw. Działa na styku technologii i strategii.

Jest także przedsiębiorcą. Założył kilka firm o zasięgu międzynarodowym, z siedzibami w Szwajcarii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Obecnie kontynuuje studia Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Rafał Wiśniewski

Doradca zarządzania biznesem.

Menadżer (COO) z ponad 20-letnim doświadczeniem na stanowiskach związanych z zarządzaniem operacyjnym i sprzedażą. W trakcie realizacji kontraktów menadżerskich odpowiedzialny m.in. za organizację i wprowadzanie nowych projektów.

Prawnik. Ukończył także Ekonomikę i Zarządzania Firmami na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Dyplomowany menadżer systemów zarządzania jakością oraz trener-szkoleniowiec.

Obecnie pracuje jako doradca biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz szkoleniowiec prowadzący między innymi specjalistyczne warsztaty dotyczące sprzedaży oraz problematyki zarządzania i przywództwa.

W działalności doradczej wspiera zmianę w przedsiębiorstwie oraz wspomaga przełożenie wizji i strategii na procesy i procedury wykonawcze oraz skuteczne projekty optymalizujące istniejące organizacje. W praktyce zawodowej wyspecjalizował się otwieraniu i rozwoju punktów sprzedażowo-usługowych.

Naszą pracę wspiera

Magdalena Jarczak

HR Menedżer z blisko 20-letnim doświadczeniem, Supervisor i konsultant kadry zarządzającej w zakresie strategicznych planów kadrowych, wynagrodzeń, benefitów, szkoleń i rozwoju, budżetów i stosunków pracy. Interim Management, HR do wynajęcia.

Szczególne zainteresowanie obszarami optymalizacji procesów i projektów, wdrożenia systemów IT wspierające sprawne i rentowne operacje HR, rekrutacje, onboarding, systemy oceny pracowniczej, komunikacji i wyznaczania celów.

Autorka programów rozwojowych oraz stażowych wspierających rozwój organizacji oraz pozyskaniu unikalnych kompetencji. Wielokrotnie nagradzana dzięki opracowanym programom wdrożeniowym wspierającym różnorodność zatrudnienia oraz współpracy z partnerami z obszaru edukacji.

Sprawdź nasze usługi